20.9 C
Ιωάννινα
24 Σεπτεμβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Ώρα στέψης στα προμίνι

agsi neo sima 2013 14

agsi neo sima 2013 14Ο τελικός για το τουρνουά προμίνι αγοριών θα διεξαχθεί το Σάββατο στις 13:00.

Στο ΔΑΚ Πρέβεζας θα αναμετρηθούν ο ΑΓΣΙ και ο ΑΛΦΑ ’93 για τον τίτλο.
Παράλληλα συνεχίζονται και τα υπόλοιπα πρωταθλήματα υποδομών.
Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΣΑΒΒΑΤO 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
18/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ Κ.
18/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 Α.Λ.Φ.Α 93′ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
18/1/2020 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 13:00 Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΣΙΜΟΥ
18/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
18/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
18/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν.
18/1/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
18/1/2020 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 13:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
18/1/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 15:30 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
18/1/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
18/1/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Α.Γ.Σ.Ι – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
18/1/2020 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 17:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΜΠΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
19/1/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
19/1/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
19/1/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:00 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΟΣ
19/1/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
19/1/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 13:00 Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
19/1/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
19/1/2020 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΡΙΚΟΣ
19/1/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΟΘΟΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ
19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ
19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ

 

Related posts

Παίδες και προμίνι 2009 στο παρκέ το Σαββατοκύριακο

Κώστας Γεωργιάδης

Με τη φανέλα του ΑΓΣΙ WBC η Ελένη Παππά

Κώστας Γεωργιάδης

Εννέα αναμετρήσεις στο πρόγραμμα του Νέου Κλειστού

Κώστας Γεωργιάδης