23.9 C
Ιωάννινα
19 Σεπτεμβρίου 2021
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πρόγραμμα και Διαιτητές (17-18/01/2020)

aoi agria volos3

aoi agria volos3Πλήρης αγωνιστική δράση υπάρχει σε όλες τις κατηγορίες της ΟΧΕ το Σαββατοκύριακο.

 

Πρόγραμμα και Διαιτητές (17-18/01/2020)
Handball Premier (12η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (5η και 7η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (6η και &η αγωνιστική)

Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2020

Handball Premier (12η αγωνιστική)
OAKA 13.00, ΑΣΕ Δούκα – Φίλιππος Βέροιας
(Σκλαβενίτης-Βήτας, Αντωνόπουλος)
Νέα Κίος 17.00, Διομήδης Άργους – ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Τζαφερόπουλος-Λινάρδος, Νικολίτσας)
ΟΑΚΑ 17.00, ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
(Φωτακίδης-Τόλιος, Αντωνόπουλος)
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00, Αερωπός ManDynamic – Δράμα Bianco Monte
(Πατιός-Νικαλαΐδης, Ζέρβας)
ΔΓ Νίκαιας 18.00, Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic – Φαίακας Κέρκυρας
(Τσάκωνας-Φωκίτης, Μίγκας)
Ιωνικού 20.30, Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας – Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή
(Χαραλαμπίδης-Ζήσης, Ανταλής)
Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 18.00, ΓΑΣ Κιλκίς – Ελπίδες Αμυνταίου
(Χαρίτσος-Βαγγελτζίκης)
ΔΑΚ Νάουσας 18.00μ Ζαφειράκης Νάουσας – Αρχέλαος Κατερίνης
(Καζαντζίδης-Μπουγιάκας)
Συκεών ΔΑΚ 18.00, Φοίβος Eurolamp – Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Γράψας-Κυριακού)
ΚΓ Πανελληνίου 18.30, Πανελλήνιος ΓΣ – Ο.Φ.Νέας Ιωνίας
(Καρυδάκης-Λεφάκης)
ΚΓΑ Λουτρακίου 20.00, Ποσειδών Λουτρακίου – Αθηναϊκός Βύρωνα
(Αβράμης-Χρόνης)
Β’ Ανδρών (5η αγνωνιστική)
Κέρκυρας 16.00, Κερκυραϊκός ΓΣ – ΑΟΑ Καστοριάς
(Τέμης-Πήτας)
Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)
Σερρών 13.00, ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Άρης Θεσ/νίκης
(Μπαλάκος-Παπούλιας)
Αμοιρίδης 18.00, Ασπίδα Ξάνθης – ΓΕ Δράμας
(Μπέτμαν-Αγγελίδης)
ΔΓ Βύρωνα 18.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – Πήγασος Κυψέλης
(Γιαβρούτας-Χρηστίδη)
Κορωπίου 18.00, ΓΣ Παπασιδέρης – Ιωνικός Ν.Μαγνησίας
(Γερουλάνος-Κουριώτης)
Καματερού 20.00 Λεωνίδας Αγ.Αναργύρων – Πολυνίκης Ναυπλίου
(Παπαματθαίου-Χρηστίδη)
ΔΓ Καλλιθέας 21.00, ΠΟΚ Έσπερος – Σεριφάτο Αιγίου
(Καρυδάκης-Λεφάκης)
Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Γιαννιτσών ΔΚΓ 18.00, Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Προσοτσάνη
(Δελόγλου-Θεοδοσίου, Σαμαράς)
Νέας Ιωνίας 18.00 Ο.Φ.Νέας Ιωνίας – ΠΑΟΚ Mateco
(Βήτας-Σκλαβενίτης, Ανταλής)
Φιλίππειο ΔΓ 18.00, Βέροιας 2017 – ΑΟΑΟΔΚ VTECH
(Ουζούνης-Παρασκευούδης, Σίσκου)
Α2 Γυναικών 6η αγωνιστική)
Κέρκυρας 18.00, Φαίακας Κέρκυρας – Εθνικός Κοζάνης
(Τέμης-Πήτας)
Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΚΓ Πανελληνίου 00.00, Πανιώνιος ΓΣΣ – Πολυνίκης Ναυπλίου
(Μπράμου-Δρακόπουλος)

Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2020
Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)
ΚΓ Πανελληνίου 12.30, Πανιώνιος ΓΣΣ – Σαλαμίνα HC
(Χαραλαμπίδης-Βήτας)
Αλεξ/πολης ΔΚΓ 18.00, Κύκλωπες Αλεξ/πολης – ΧΑΝΘ
(Μπέτμαν-Ουζούνης)
Πάτρας ΚΓ 18.00, Ακαδημίας Πάτρας – ΕΣΝ Βριλησσίων
(Τσάκωνας-Φωτακίδης)
Β΄Ανδρών (5η αγωνιστική)
Βόλου 14.00, Αγριά Βόλου-Κένταυρος – ΑΟ Κοζάνης
(Βαγγελτζίκης-Παπούλιας)
ΔΑΚ Άρτας 16.00, Άρτα Handball 2015 – ΑΟ Ιωαννίνων
(Τέμης-Πήτας)
Β΄Ανδρών (7η αγωνιστική)
Πολιτείας 17.30, ΑΟ Πολιτείας – Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Φωκίτης-Χρυσικόπουλος)
ΕΚΓ Μίκρας 21.00, Μακεδών Θεσ/νίκης – Προσοτσάνη
(Παπαδόπουλος-Μπαλάκος)
Σταυρούπολης ΔΑΚ 21.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Πόντιοι Κιλκίς
(Γράψας-Κυριακού)
Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
ΕΚΓ Μίκρας 16.00, ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πανόραμα HONDA
(Δελόγλου-Θεοδοσίου, Παρτεμιάν)
Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Καστοριάς 16.00, ΑΟΑ Καστοριάς – Απόλλων
(Νικολαΐδης-Σερασίδης)
Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού Χανίων 14.00 Χανιά ΕΑΧ – Ωρίωνας Χανίων
(Πρεβενά-Σαματά)
Ηλιούπολης 16.00, ΑΣ Ηλιούπολης 2006 – Αθηναϊκός Βύρωνα
(Γερουλάνος-Λεφάκης)
ΔΓ Βύρωνα 17.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – Σεριφάτο Αιγίου
(Μπράμου-Καρυδάκης)

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18-19/9)

Κώστας Γεωργιάδης

Με το αριστερό η Αναγέννηση Άρτας

Κώστας Γεωργιάδης

Αρχίζει το 41ο πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης