6.9 C
Ιωάννινα
13 Απριλίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Η αγωνιστική κίνηση στο παιδικό (26-27/9)

neokleisto2

neokleisto2Με διπλές αγωνιστικές σε όλους τους ομίλους, συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο το παιδικό πρωτάθλημα της ΕΣΚΑΒΔΕ.

Τα αποτελέσματα:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
26/9/2020 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 56 – 66
26/9/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20-0(α.α)
26/9/2020 17:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Σ. ΛΕΩΝ 41 – 53
26/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 48 – 44
26/9/2020 13:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 86 – 22

5η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
27/9/2020 15:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 44 – 65
27/9/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 0-20(α.α)
27/9/2020 16:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 37 – 43
27/9/2020 17:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 33 – 75
27/9/2020 13:15 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 21 – 64

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
26/9/2020 19:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 63 – 35
26/9/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 80 – 53
26/9/2020 19:00 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 48 – 62
Ρεπώ: Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
27/9/2020 19:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-20(α.α)
27/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 71 – 50
27/9/2020 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 56 – 52
Ρεπώ: Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 0-20(α.α)
26/9/2020 20:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α.Γ.Σ.Ι. 73 – 78
26/9/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 63 – 49
26/9/2020 22:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 70 – 29
Ρεπώ: Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

5η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
27/9/2020 20:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 35 – 69
27/9/2020 15:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 76 – 46
27/9/2020 11:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 65 – 51
ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20-0(α.α)
Ρεπώ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
26/9/2020 16:45 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ 61 – 70
26/9/2020 10:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 52 – 62
Ρεπώ: ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
27/9/2020 12:15 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 52 – 50
27/9/2020 10:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 66 – 37
Ρεπώ: Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β)

Related posts

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών: 10η αγωνιστική

Κώστας Γεωργιάδης

ΕΟΚ: «Νόμιμη διοίκηση για απρόσκοπτη πορεία προς τις εκλογές»

Κώστας Γεωργιάδης

Προμηθέας-Μεσολόγγι BAXI: Ο Αγκμπελέζε ξεπέρασε την κορυφαία επίδοση μπλοκ του Έλις

Κώστας Γεωργιάδης