24.9 C
Ιωάννινα
20 Μαΐου 2024
ΜΠΑΣΚΕΤ

IBC: Η σειρά των play out με τον Γλαύκο Έσπερο

Την Κυριακή ξεκινάει η σειρά των αγωνων παραμονής του IBC, με αντίπαλο τον Γλαύκο Έσπερο.

Το πρόγραμμα των αγώνων play off/play out του 1ου και του 5ου Ομίλου της National League 2 είναι το εξής:

Β’ Φάση, Play Off

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
17/04/24 17.00 ΕΑΚ Κέρκυρας Ιόνιος ΑΣ – ΑΕ Δόξα Πύρρου Άρτας Α1
17/04/24 17.00 Παναχαϊκής Παναχαϊκή ΓΕ – ΓΣ Γαργαλιάνων Α2
2η Αγωνιστική Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 Τ9 Κωστακίων ΑΕ Δόξα Πύρρου Άρτας – Ιόνιος ΑΣ Α1
21/04/24 17.00 Γαργαλιάνων ΓΣ Γαργαλιάνων – Παναχαϊκή ΓΕ Α2
3η Αγωνιστική Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
24/04/24 17.00 ΕΑΚ Κέρκυρας Ιόνιος ΑΣ – ΑΕ Δόξα Πύρρου Άρτας (εάν χρειαστεί) Α1
24/04/24 17.00 Παναχαϊκής Παναχαϊκή ΓΕ – ΓΣ Γαργαλιάνων (εάν χρειαστεί) Α2
5ος Όμιλος

1η Αγωνιστική Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
17/04/24 20.00 Λ. Παπαδόπουλος Σταυρούπολη ΕΚ-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Ε1
17/04/24 17.00 Χ. Χριστοδούλου ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ Ε2
2η Αγωνιστική Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 Ποταμουδιών ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας – Σταυρούπολη ΕΚ Ε1
21/04/24 17.00 Κορδελιού ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ – ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης Ε2
3η Αγωνιστική Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
24/04/24 17.00 Λ. Παπαδόπουλος Σταυρούπολη ΕΚ-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας (εάν χρειαστεί) Ε1
24/04/24 17.00 Χ. Χριστοδούλου ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ (εάν χρειαστεί) Ε2
Play Out

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 Κρύα Ιτέων ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου – Ιωάννινα ΣΚ
14/04/24 17.00 Αιγίου ΑΟ Αστέρας Τεμ. – ΑΟ Αργοναύτης Ν. Κίου
2η Αγωνιστική Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 Ιωαννίνων (Ν) Ιωάννινα ΣΚ – ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου
21/04/24 17.00 ΔΑΚ Ν. Κίου ΑΟ Αργοναύτης Ν. Κίου – ΑΟ Αστέρας Τεμ.
3η Αγωνιστική Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
28/04/24 17.00 Κρύα Ιτέων ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου – Ιωάννινα ΣΚ (εάν χρειαστεί)
28/04/24 17.00 Αιγίου ΑΟ Αστέρας Τεμ. – ΑΟ Αργοναύτης Ν. Κίου (εάν χρειαστεί)
5ος Όμιλος

1η Αγωνιστική Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 Μίκρας 1 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης – Εθνικός Λαγυνών ΣΚ
14/04/24 17.00 Βασιλικών ΓΑΣ Βασιλικών – ΑΓΣ Ρούπελ Σιδηροκάστρου
2η Αγωνιστική Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
24/04/24 17.00 Λαγυνών Εθνικός Λαγυνών ΣΚ -ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
21/04/24 17.00 Σιδηροκάστρου ΑΓΣ Ρούπελ Σιδηροκάστρου – ΓΑΣ Βασιλικών
3η Αγωνιστική Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
28/04/24 17.00 Μίκρας 1 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης – Εθνικός Λαγυνών (εάν χρειαστεί)
28/04/24 17.00 Βασιλικών ΓΑΣ Βασιλικών – ΑΓΣ Ρούπελ Σιδηροκάστρου (εάν χρειαστεί)

 

Related posts

Παρέμεινε “ζωντανό” το IBC για την παραμονή στη Α2 Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης

Β’ ΕΣΚΑΒΔΕ: Διαδικαστικό φινάλε για τον Βίκο και την Αστράκα

Κώστας Γεωργιάδης

Φινάλε με ήττα για τους Μολοσσούς

Κώστας Γεωργιάδης