9.9 C
Ιωάννινα
23 Μαΐου 2024
ΜΠΑΣΚΕΤ

National League 1: Το πρόγραμμα της Γ΄ φάσης των Play Off

Την Τετάρτη 17/4 αρχίζει η Γ΄ φάση των play off του πρωταθλήματος της National League 1.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική Γ’ φάση – Play off
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας
17/04/24 18.00 Γ. Γεννηματάς ΑΕΟ Πρωτέας Β. – ΑΠΑΣ Ν. Τα Φανάρια Ν2

2η Αγωνιστική Γ’ φάση – Play off
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας
20/04/24 19.00 Δ. Περιστεράκης ΑΠΑΣ Ν. Τα Φανάρια – ΑΕΟ Πρωτέας Β. Ν2

3η Αγωνιστική Γ’ φάση – Play off
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας
24/04/24 17.00 Γ. Γεννηματάς ΑΕΟ Πρωτέας Β. – ΑΠΑΣ Ν. Τα Φανάρια (εάν χρειαστεί) Ν2

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική Γ’ φάση – Play off
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας
17/04/24 17.00 Νέο Ιωαννίνων ΑΣ Βίκος Ιωαν. – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων Ν3
17/04/24 17.00 Δίστομου Εθνικός Λιβαδειάς – ΑΟ Νήαρ Ήστ Ν4

2η Αγωνιστική Γ’ φάση – Play off
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας
20/04/24 17.00 Μπάρας ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΑΣ Βίκος Ιωαννίνων Ν3
20/04/24 17.00 Νήαρ Ηστ ΑΟ Νήαρ Ηστ – Εθνικός Λιβαδειάς Ν4

3η Αγωνιστική Γ’ φάση – Play off
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας
24/04/24 17.00 Νέο Ιωαννίνων ΑΣ Βίκος Ιωαν. – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων (εάν χρειαστεί) Ν3
24/04/24 17.00 Δίστομου Εθνικός Λιβαδειάς – ΑΟ Νήαρ Ηστ (εάν χρειαστεί) Ν4

3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική Γ’ φάση – Play off
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας
17/04/24 18.00 Μίμης Τσικίνας ΧΑΝΘ – ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης Ν5
17/04/24 18.30 ΔΑΚ Βικέλας Μακρ. ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΜΓΣ Γέφυρας Ν6

2η Αγωνιστική Γ’ φάση – Play off
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας
20/04/24 17.00 Φ. Αμοιρίδης ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης – ΧΑΝΘ Ν5
20/04/24 18.00 Γέφυρας ΜΓΣ Γέφυρας – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας Ν6

3η Αγωνιστική Γ’ φάση – Play off
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας
24/04/24 18.00 Μίμης Τσικίνας ΧΑΝΘ – ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης (εάν χρειαστεί) Ν5
24/04/24 18.30 ΔΑΚ Βικέλας Μακρ. ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΜΓΣ Γέφυρας (εάν χρειαστεί) Ν6

Related posts

Επίσκεψη στην Ζωσιμαία Βιβλιοθήκη για την Ακαδημία Νίκου Ντούγια  

Στην Εθνική 3Χ3 για το Europe Cup η Ντίνα Σαρηγιαννίδου

Παρέμεινε “ζωντανό” το IBC για την παραμονή στη Α2 Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης